NEDEN WİNMEDYA?

Çünkü biz müşterilerimize bir dost, Bir aile güveni ilişkisi içerisinde uzun yıllar çalışmayı hedefleriz. Bizim birinci önceliğimiz para değil güven kazanmaktır. Bunu bizimle tanıştığınız ilk andan itibaren fark edeceksiniz.

0850 303 55 04

E-Ticaret nedir?

Son yıllarda yaşadığımız teknolojik devir , sadece günlük hayatımızı etkilemekle kalmadıiş hayatımızı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden düzenlemeye başladı.Kısaca E-ticareti ” Bilişim ağları (Internet gibi) üzerinden yapılan tüm bilgi, para, hizmet vs. gibi ekonomik değişim süreci” olarak niteleyebiliriz.Ekonomi bir değişim mekanizma ise, bu değişimin bilişim üzerinden elektronik veya online olarak gerçekleştirilmesi kısaca “e-ticaret”tir.

E-Ticaret Web Tasarımı

E-ticaret sistem olarak sanal olarak tasarlanmıs işyeri gibi düzenlenmiş site üzerinden ürün ve hizmetlerin sunulması internetten satış,tahsilatın ve teslimatın yapılması isidir.Alışmış satış yöntemlerine göre çok daha üstün ve belirgin özellikleri vardır.

Kurumsal Web Tasarım

Ülkemizde internet yayıncılıgının artmasıyla birlikte kurumlar için web sitelerinin önemi her geçen gün daha da çok artmaktadır.Kurumlar için Web siteleri dünyaya açılan pencerelerini oluşturmakta ve bu sayede tüm kullanıcılarına daha kısa sürede ulaşmayı ve kuruma uygun şekilde grafiksel ara yüz yardımı ile geniş kitlelere gerekli bilginin iletilmesini sağlarlar.

Neden Web Tasarımı ?
İnternet sayfaları firmanızın gelirini arttırmak için önemlidir.Günün her saatinde müşterileriniz size ulaşabilir.

Satışlarınızı web siteniz ile beraber arttırabilirsiniz.Çünkü müşterileriniz internet ortamında daha az vakit harcayarak istediklerine ulaşabilirler.Web sayfaları, istenilen bilgiye hızlı bir şekilde ulaşımı sağlar.

Sizin ürünlerinizi satın almak isteyen müşterleriniz internet ortamında rahatlıkla işlerini görebilirler.Çünkü, istenilen tüm bilgilere web sayfaları aracılığıyla ulaşmak çok kolaydır.

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp