SEO NEDİR?

SEO NASIL YAPILIR?

NEDEN SEO?

SEO ÇALIŞMA SÜRECİ

SEO NEDİR?

“SEO” açılımı olan “Search Engine Optimization” türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. SEO, Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları genelini kapsamaktadır
2012 yılından bu yana SEO ajansı olarak SEO danışmanlığı konusunda deneyimli ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Özellikle ajansımız, size gereken ziyaretçiyi en ekonomik ve kalıcı yol olan doğal SEO çalışması ile sağlıyor. Küçük büyük her firma için olmazsa olmaz niteliğindeki SEO hizmeti ile çok düşük maliyetlerle arama motorlarında ilk sayfada yer alarak organik ziyaretçi alabilirsiniz.
Çalışmalar ikiye ayrılmış gibi görünse de, birbirleri ile bağlantılı şekilde ilerler. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen sitelerin, site içi ve site dışı çalışmalarını bir bütün olarak değerlendirmeleri  ve bu yönde ilerlemeleri gerekir.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO çalışması en önemli unsuru çalışmanın organik yöntemler doğrultusunda yapılmasıdır. SEO optimizasyonu 2 aşamada tanımlamak gerekirse, Win Medya olarak site içi ve site dışı çalışmalar olarak anlatabiliriz.
On-Page SEO çalışmasında, sitenizin yazılımdan, içeriğine kadar tüm verileri kontrol ederek ve Google kriterlerini baz alarak yapılan çalışmaların tümüdür. Site dışı arama motoru optimizasyonu çalışması, site otoritesini artırmaya yönelik referans link yapısının oluşturma çalışmasıdır.
Dünya genelinde mobil kullanımın artması ile Google organik sıralama kriterleri de değişmiştir. İnternet kullanıcılarının ürün aramak için arama motorlarını kullanmaktadır. Doğru stratejiler ile sitenizi ilk sayfaya getiriyoruz.

Neden SEO Yaptırmalıyım?

Kurumsal firmalar, E-ticaret firmaları, haber siteleri ve birçok blog için önemli bir dijital pazarlama ağı olan SEO çalışması, etkin yapılması durumunda çok iyi sonuçlar almak mümkündür. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ile ilgili anahtar kelimeleri tespit edip, Arama motoru çalışması sonucunda ilk sayfaya gelmeniz marka bilinirliğiniz ve satış oranlarını arttıracaktır. Bu nedenle birçok firma için en uygun ve etkili bir pazarla ağıdır.

SEO Avantajları

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. SEO, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmemesi ve bu yüzden gelebilecek her anahtar kelimeyi hesaba katarak yapılan bir çalışma olmasıdır.

SEO ÇALIŞMA SÜRECİ

Web sitenizin arama motorlarında istediğiniz kelimelerde ve sitenizin ziyaretçilerinin istemediğiniz kadar yükselmesini Win Medya ile sağlamak için hemen iletişime geçin.