NEDEN WİNMEDYA?

Çünkü biz müşterilerimize bir dost, Bir aile güveni ilişkisi içerisinde uzun yıllar çalışmayı hedefleriz. Bizim birinci önceliğimiz para değil güven kazanmaktır. Bunu bizimle tanıştığınız ilk andan itibaren fark edeceksiniz.

0543 368 78 57
Web Tasarım Nedir?
Web tasarım, sanal ortamda kurumsal kimliğinizin tanıtılması amacıyla yapılan web sitenin tasarım sürecidir.
Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?
Web sitenin arayüz tasarımı Fireworks ve Illustrator programları üzerinden oluşturulur. Bu arayüz tasarımı üzerinden Dreamweaver’da kodlarla programlanarak, gerekli php yazılım işlemleri yapılır.
Hazır Web Tasarım ile Özel Web Tasarım Arasındaki Fark?
Hazır web tasarımında belirli bir şablon üzerinden ve kısıtlı olarak web sitesi oluşturulur. Özel web tasarımında ise herşeye sıfırdan başlanır ve isteklerinize yönelik web siteleri oluşturulur.
Seo Optimizasyon Nedir?
Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerinde arama yapıldığında üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaları kapsar.
Neden Seo Yaptırmalıyım?
Günümüz teknolojisinde, sanal ortamda ürün veya hizmet aramak istenildiğinde “Yaz google’a çıksın” kelimesi herkes arasında konuşulmaktadır. Buna göre web sitenizin doğru kelime ve doğru alt yapıyla hazırlanması için arama ayarları gerekmektedir. Markanızla ilgili anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.