Sosyal Medya nedir?

Sosyal Medya; en genel anlatımla yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği digital platformdur.

Sosyal medya, onu akıllıca kullananlar için markaları ve şirketleri güçlendiriyor. Sosyal medya varlığı, bir markanın Facebook, Twitter, LinkedIn ve benzeri sosyal medya platformlarında aktif olmasını sağlıyor.

Marka Tanıtımı

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı sadece Facebook, Twitter, Google+ iyi tanınmış ağlarda değil tüm kanallar üzerindeki tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Linkedin, Youtube, Instagram gibi başka kanallar da tanıtımınızı yapma imkanı sağlayacağız.

Performansınızı

YÜKSELTİN

Markanızın sosyal medyada bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde alım ve satım performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve halkla ilişkiler kısmını organize etmektir.
Müşteri Artışı
Marka Bilinirliği
Güvenilirlik
Marka Değeri
Hesap Yönetimi Nedir ?
Sosyal medya yönetimi, şirketlerin kendi kaynaklarıyla ya da danışmanlık hizmeti alarak potansiyel müşterilerine erişmek için sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanmaktır.
Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Nedir?
Sosyal medya yönetimi, kişi veya şirketlerin sosyal medya hesaplarının içerik, etiket, reklam ve kullanılan metinlerin Sosyal medya uzmanları tarafından optimize edilmesidir.
Danışmanlık Hizmeti Neleri Kapsar?
Danışmanlık hizmeti özetle; düzenli olarak içerik oluşturma, etiketlerin ve metinlerin hazırlanması, kampanyaların düzenlenmesi, iş birliklerinin yapılmasını ve düzenli raporlamayı kapsamaktadır. Detaylı bilgiler paketlerde mevcut olup, uzman danışmanlarımız ile görüşerek talepler doğrultusunda düzenlenebilir.
Danışmanlık Hizmeti Ücreti Nasıl Belirlenir?
Sosyal medya yönetim maliyetleri aylık reklam bütçesi, içerik paylaşım miktarı ve düzenlenecek kampanyaların bütçelerinin toplamıdır.

Sosyal Medya Uzmanlarımız ile Çalışın

Yeni Müşteriler Kazanın
Sosyal Medya Sayfalarınız, uzmanlarımız tarafından işletmenizin hedeflerine uygun stratejiler belirlenerek hazırlanır.
Size özel atanan müşteri temsilciniz ile hızla başarıya ulaşacaksınız.